Kuchnia Weganska 2022: Przepisy Do Jedzenia Bez MiĘsa (Paperback)

Kuchnia Weganska 2022: Przepisy Do Jedzenia Bez MiĘsa By Rafal Nowak Cover Image

Kuchnia Weganska 2022: Przepisy Do Jedzenia Bez MiĘsa (Paperback)

$44.97


Ships quickly (1-7 days)
(This book cannot be returned.)

Weganizm to rodzaj diety, kt ry można dostosowac do każdego wieku i plci. Badania wykazaly, że dieta wegańska może pom c obniżyc poziom cholesterolu. Pomaga r wnież osobom na diecie uniknąc niekt rych chor b, takich jak cukrzyca typu 2, choroby serca, nadciśnienie i niekt re rodzaje raka.


Jak zawsze, będziesz chcial zacząc stopniowo, robiąc to krok po kroku.


Większośc diet zawodzi, gdy osoba pr buje zrobic zbyt wiele i zbyt szybko oczekiwac zbyt wiele. Najlepszym sposobem na przejście na dietę jest podejmowanie malych krok w, aby pom c dietetykowi przystosowac się do tego nowego stylu życia na dluższą metę. Niekt re z tych krok w obejmują usuwanie mięsa i wszelkich produkt w zwierzęcych po jednym posilku na raz. Możesz r wnież unikac mięsa w niekt rych posilkach dnia.


Kolejnym krokiem, kt ry możesz zrobic na swojej drodze do wegańskiego stylu życia, jest spędzanie czasu z ludźmi o podobnych poglądach. Spędź czas z weganami na forach, a zwlaszcza w grupach. Pomaga to uczyc się i dostosowywac najlepsze praktyki, a także dzielic się swoimi przemyśleniami i opiniami z innymi weganami.


Wiele os b uważa, że ​​weganom brakuje r żnorodności w diecie ze względu na brak mięsa i nabialu. Nic nie może byc dalej od prawdy.


Dieta wegańska faktycznie pozwala osobie doświadczac szerszej r żnorodności żywności, ponieważ zaczyna pr bowac szerokiej gamy owoc w, warzyw, zb ż, nasion i roślin strączkowych. Tego typu żywnośc jest wypelniona mikroelementami i blonnikiem, kt rych nie ma w mięsie i produktach mlecznych.

Product Details ISBN: 9781837520299
ISBN-10: 1837520291
Publisher: Rafal Nowak
Publication Date: August 6th, 2022
Pages: 218
Language: Polish