BaltŲjŲ ZuvŲ Kronikos: BaltŲjŲ ZuvŲ GerumŲ Tyrinimas (Paperback)

BaltŲjŲ ZuvŲ Kronikos: BaltŲjŲ ZuvŲ GerumŲ Tyrinimas By Smilte Stanaityte Cover Image

BaltŲjŲ ZuvŲ Kronikos: BaltŲjŲ ZuvŲ GerumŲ Tyrinimas (Paperback)

$44.98


Ships quickly (1-7 days)
(This book cannot be returned.)
Sveiki atvykę į baltųjų zuvų pasaulį
Sioje kulinarijos knygoje kviečiame leistis į kulinarinį nuotykį, kuriame svenčiama glezna ir įvairiapuse baltos zuvies prigimtis. Balta zuvis, zinoma del savo svelnaus skonio ir svelnios tekstūros, yra megstamas ingredientas viso pasaulio virtuvese. Si kulinarijos knyga yra jūsų vadovas, kaip istirti įvairias ir nuostabias baltos zuvies galimybes jūsų virtuveje. Baltos zuvys, tokios kaip menke, juodademe menke, otas ir jūrų liezuviai, siūlo tusčią drobę kulinariniam kūrybiskumui.
Del subtilių skonių ir subtilios tekstūros jie yra neįtiketinai universalūs, todel jie puikiai tinka įvairiems patiekalams. Sioje kulinarijos knygoje mes svenčiame baltos zuvies grozį, pristatydami jums receptų rinkinį, kuriame pristatomi natūralūs jos skoniai ir pabreziamas jos pritaikymas įvairiose virtuvese ir gaminimo technikose. Siuose puslapiuose rasite skanių receptų, kurių pagrindinis ingredientas yra baltoji zuvis, lobyną. Nuo klasikinių zuvies ir traskučių bei jaukių zuvies troskinių iki elegantiskų jūros gerybių makaronų ir kvapnių zuvies taco - mes sukūreme kolekciją, apimančią daugybę skonių ir kulinarinių tradicijų.
Kiekvienas receptas sukurtas taip, kad isryskintų geriausius baltos zuvies patiekalus, kad galetumete lengvai paruosti skanius ir sočius patiekalus. Tačiau si kulinarijos knyga yra daugiau nei tik receptų rinkinys. Supazindinsime su įvairiomis baltos zuvies rūsimis, pateiksime patarimų, kaip issirinkti svieziausią file, ir pasidalinsime technikomis, kaip iki galo iskepti baltą zuvį. Nesvarbu, ar esate patyręs jūros gerybių megejas, ar naujokas, į savo valgį įtraukiate baltos zuvies, mūsų tikslas yra suteikti jums galimybę sukurti patiekalus, isryskinančius subtilų sio nuostabaus ingrediento skonį ir tekstūrą. Taigi, nesvarbu, ar rengiate jūros gerybių sventę, ieskote įkvepimo sveikai savaites vakarienei, ar tiesiog norite isplesti savo kulinarinį repertuarą, "Baltosios zuvies kronikos" bus jūsų vadovas.
Pasiruoskite megautis baltos zuvies malonumais ir leiskites į kvapnią kelionę, kuri pradziugins jūsų skonio receptorius ir nustebins svečius.
Product Details ISBN: 9781835518106
ISBN-10: 1835518109
Publisher: Smilte Stanaityte
Publication Date: September 4th, 2023
Pages: 252
Language: Lithuanian