Bitki Protein Damak: Tempeh ve Seitan Yemek Kitabı (Paperback)

Bitki Protein Damak: Tempeh ve Seitan Yemek Kitabı By Emrah Özkan Cover Image

Bitki Protein Damak: Tempeh ve Seitan Yemek Kitabı (Paperback)

$46.47


Ships quickly (1-7 days)
(This book cannot be returned.)
Bitki Protein Damak: Tempeh ve Seitan Yemek Kitabı"na hoş geldiniz.
Bu mutfak yolculuğu, iki lezzetli ve ok y nl i eriğe odaklanarak bitki bazlı proteinin harikalarını kutluyor: tempeh ve seitan. İster tecr beli bir vegan olun, ister sadece diyetinize daha fazla bitki bazlı se enek dahil etmek isteyin, bu yemek kitabı, damak zevkinizi tatmin edecek ve v cudunuzu besleyecek ok eşitli tarifler sunar.
Tempeh ve seitan, her yemeği y celten benzersiz dokular ve tatlar sunarken temel besinleri sağlayan m kemmel protein kaynaklarıdır. Fermente soya fasulyesinden yapılan Tempeh, fındıksı bir tat ve sert bir dokuya sahipken, buğday gl teninden elde edilen seitan, doyurucu ve et benzeri bir kıvam sunar. Her iki malzeme de inanılmaz derecede ok y nl d r ve eşitli mutfak olasılıklarını keşfetmenize ve kahvaltı, ğle yemeği, akşam yemeği ve aradaki her şey i in ağız sulandıran yemekler oluşturmanıza olanak tanır. "Bitki-Protein Damak" b l m nde, tempeh ve seitan d nyasına dalarak, ok eşitli tariflerde parlama potansiyellerinin kilidini a acağız.
Rahatlatıcı g ve ler ve tavada kızartmalardan lezzetli soslara ve lezzetli ızgaralara kadar, bu bitki bazlı lezzetler mutfağınızın vazge ilmezi olacak. yleyse, bitki proteininin g c n ve bilin li ve şefkatli yemek pişirmenin zevkini kutlayarak bu lezzetli maceraya başlayalım.
Product Details ISBN: 9781835512883
ISBN-10: 1835512887
Publisher: Emrah Ozkan
Publication Date: September 4th, 2023
Pages: 270
Language: Turkish