Podniebienie roślinno-bialkowe: Książka kucharska Tempeh i Seitan (Paperback)

Podniebienie roślinno-bialkowe: Książka kucharska Tempeh i Seitan By Leon Mróz Cover Image

Podniebienie roślinno-bialkowe: Książka kucharska Tempeh i Seitan (Paperback)

$46.47


Ships quickly (1-7 days)
(This book cannot be returned.)
Witamy w "Podniebieniu bialek roślinnych: książka kucharska Tempeh i Seitan".
Ta kulinarna podr ż celebruje cuda bialka roślinnego, skupiając się na dw ch pysznych i wszechstronnych skladnikach: tempeh i seitan. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weganinem, czy po prostu chcesz wlączyc do swojej diety więcej opcji roślinnych, ta książka kucharska oferuje r żnorodne przepisy, kt re zaspokoją Twoje kubki smakowe i odżywią Twoje cialo. Tempeh i seitan są doskonalymi źr dlami bialka, dostarczając niezbędnych skladnik w odżywczych, oferując jednocześnie wyjątkową teksturę i smak, kt re podniosą poziom każdego dania.
Tempeh, wytwarzany ze sfermentowanej soi, ma orzechowy smak i zwartą konsystencję, a seitan, pochodzący z glutenu pszennego, zapewnia obfitą i mięsną konsystencję. Oba skladniki są niezwykle wszechstronne, co pozwala odkrywac r żne możliwości kulinarne i tworzyc przepyszne dania na śniadanie, lunch, kolację i wszystko pomiędzy. W "Plant-Protein Palate" zanurzymy się w świat tempeh i seitanu, uwalniając ich potencjal, by zablysnąc w szerokiej gamie przepis w. Od pocieszających gulaszu i frytek po aromatyczne marynaty i pikantne grille, te roślinne przysmaki z pewnością staną się podstawą w Twojej kuchni.
Wyruszmy więc w tę aromatyczną przygodę, celebrując moc bialka roślinnego i radośc plynącą ze świadomego i wsp lczującego gotowania.
Product Details ISBN: 9781835512821
ISBN-10: 1835512828
Publisher: Leon Mroz
Publication Date: September 1st, 2023
Pages: 278
Language: Polish