Mikrobangų Keptuvių Knyga 2023: Greitai ir Skaniai Kepkite Mikrobange! (Paperback)

Mikrobangų Keptuvių Knyga 2023: Greitai ir Skaniai Kepkite Mikrobange! By Antanas Brazinskas Cover Image

Mikrobangų Keptuvių Knyga 2023: Greitai ir Skaniai Kepkite Mikrobange! (Paperback)

$42.97


Ships quickly (1-7 days)
(This book cannot be returned.)

Jeigu esate susirūpinusi del savo valgymo kokybes ir norite paruosti skanius patiekalus greitai ir paprastai, si knyga yra skirta būtent jums "Lietuvisko Mikrobangų Keptuvių Knyga" yra pilna įvairių ir skanių receptų, kuriuos galite paruosti naudodamiesi savo mikrobangų krosnelemis. Knygoje rasite receptus pietums, vakarienei ir net desertams. Nesvarbu, ar esate patyrę virtuves meistras, ar tik pradedantysis, su sia knyga galesite paruosti skanus ir sveikus maistas per kelias minutes.


Kiekviename recepte pateikiami detalūs ir paprasti nurodymai, kuriuos lengva sekti. Be to, knygoje pateikiamos įdomios ir naudingos patarimai, kaip paruosti patiekalus greičiau ir efektyviau. Ir tai dar ne viskas - knygoje pateiktos nuotraukos pades jums suprasti, kaip turi atrodyti paruostas patiekalas.


Niekas neatsakys geriau uz jus, kokius patiekalus norite valgyti, todel si knyga suteiks jums galimybę kurti ir bandyti naujas receptų versijas, pritaikant juos pagal savo skonius ir poreikius. Su "Lietuvisko Mikrobangų Keptuvių Knyga", jūsų virtuve taps dar įdomesne ir produktyvesne

Product Details ISBN: 9781783810420
ISBN-10: 1783810424
Publisher: Antanas Brazinskas
Publication Date: February 13th, 2023
Pages: 224
Language: Lithuanian